Iepazīstiet Jauno DUNA Brewery Brīnumu: Raspberry Stout

DUNA Brewery ar godu prezentē jauno Raspberry Stout - tumšo alu, kas apvieno tradicionālā stout alus dziļumu ar svaigu aveņu pieskārienu. Šis alus ir mūsu meistarības un radošuma apvienojums, radot unikālu garšas pieredzi.

Raspberry Stout izceļas ar bagātīgām šokolādes un karameles niansēm, kas brīnišķīgi papildinātas ar svaigu aveņu saldskābumu. Saaz apiņi piešķir alim maigu rūgtumu un vieglu ziedu aromātu, radot patīkamu pēcgaršu.

Mūsu alus darītava ir veltījusi ilgas stundas, lai izstrādātu šo alu, kas atspoguļo mūsu kaislību un apņēmību radīt kvalitatīvus un aizraujošus produktus. Raspberry Stout ir ideāla izvēle tiem, kas meklē jaunas garšas un kvalitatīvu alu.

Vairāk info par alu: https://dunabrewery.com/products/raspberry-stout-5

VIDEO: 
https://galleries.page.link/B3af2"Discover the New Wonder from DUNA Brewery: Raspberry Stout"

DUNA Brewery proudly presents the new Raspberry Stout - a dark beer that combines the depth of traditional stout with a fresh touch of raspberries. This beer is a fusion of our craftsmanship and creativity, offering a unique taste experience.

Raspberry Stout stands out with its rich chocolate and caramel nuances, beautifully complemented by the tart sweetness of fresh raspberries. Saaz hops lend the beer a gentle bitterness and a light floral aroma, creating a pleasant aftertaste.

Our brewery has dedicated long hours to developing this beer, reflecting our passion and determination to produce quality and exciting products. Raspberry Stout is the perfect choice for those seeking new flavors and high-quality beer.
More info about the beer: https://dunabrewery.com/products/raspberry-stout-5 

VIDEO: 
https://galleries.page.link/B3af2

Written by DUNA Brewery Admin