Duna Brewery IPA Klāsts: Unikāla Garšu Dažādība

Duna Brewery IPA Klāsts: Unikāla Garšu Dažādība

WEST COAST IPA : Mūsu klasiskā IPA kopš darītavas pirmsākumiem. Spilgts un izteiksmīgs apiņu raksturs, tipisks Rietumu krasta IPA stilam.

https://dunabrewery.com/collections/alus/products/duna-ipa

HERBAL IPA : Radīts 2022. gada nogalē. Unikāls ar augu un zāļu aromātu, zaļā etiķete simbolizē dabisko un herbālo raksturu.

https://dunabrewery.com/collections/alus/products/herbal-ipa-alus

COLD IPA: Mūsu jaunākais IPA sortimenta papildinājums. Rīsu pārslu, Mosaic un Saaz apiņu, kā arī apelsīnu miziņu kombinācija radījusi neaizmirstamu un atšķirīgu garšu. Ideāli piemērots tiem, kuri meklē jaunas garšas. 


https://dunabrewery.com/collections/alus/products/cold-ipa-4-5

Alus Radīšanas Process un Garšas Profils

Katras sastāvdaļas izvēle mūsu COLD IPA ir veikta, lai radītu maigu tekstūru un bagātīgu garšu. Rīsu pārslas nodrošina vieglumu, Mosaic apiņi - dziļumu un kompleksitāti, Saaz apiņi - niansētu rūgtumu, un apelsīnu miziņas pievieno svaigu citrusa noti. 

Mūsu Stāsts un Vīzija

Duna Brewery ir vairāk nekā alus brūzis. Tas ir stāsts par mīlestību pret alus mākslu, tradīcijām un inovācijām. Mūsu mērķis ir radīt alus, kas atstāj ilgstošu iespaidu. Katrs alus veids ir radīts, ņemot vērā mūsu klientu vēlmes un intereses.

COLD IPA - Jaunums mūsu alus klāstā

COLD IPA ir rezultāts  mūsu vēlmei radīt jaunas, augstas kvalitātes garšas. Tas apvieno augļu dārza aromātus ar apelsīna svaigumu kā arī Mosaic un Saaz apiņu niansētu rūgtumu (IBU: 32), padarot to par lielisku izvēli alus mīļīem. 

 

Autors: DUNA Brewery Admin